SK SLAVIA PRAHA

Výsledky I. liga dorostenců 2015/2016

Závěrečný turnaj I.ligy dorostenců - Dorost nakonec druhý!!! 
Dorost zvládl na domácí půdě oba zápasy když v 11 hodin porazil již jisté mistry ze Steppu a v odpoledním utkání si poradil s Hradcem Králové. V konečné tabulce skončil nás dorost druhý.

SK Slávia Praha – STEPP Praha 14:12
SK Slávia Praha – TJ Slávia Hradec Králové 8:6
St. dororst 05 2016

4. turnaj Poháru ČSVP staršího dorostu

V prvním zápase jsme se ze začátku trápili s dobře připraveným domácím týmem Strakonic a po první čtvrtině prohrávali 1:3. Díky klidu a zvýšeným soustředěním na hru jsme se dokázali vyvarovat zbytečných chyb, za které bychom byli vyloučeni a zamezili tak dalšímu oslabení v obraně. Soustředění se na taktické pokyny a větší spolupráci v útoku pomohlo rychle dorovnat stav utkání a díky nasazení v poslední čtvrtině nakonec vyhráli 10:7.
Druhý zápas náš tým odehrál proti týmu UP Olomouc se kterým bez větších problémů vyhrál 18:4 a ve kterém dostal i svoji první šanci Jakub Pokorný. Nejen, že dokázal zahrát velmi zodpovědně bez chyb, ale také proměnil pokutový hod a mohl si tak zapsat i svůj první gól v dorostenecké lize.
K třetímu zápasu nás čekal kvalitní soupeř z Hradce, kterému jsme chtěli opětovat porážku z posledního turnaje v Praze - kde nás o gól porazil. Opět oba celky svedly vyrovnaný boj a i přes vyčerpání z předchozích dvou zápasů tohoto dne dokázaly předvést pěkné pólo. Do 3/4 oba celky vstupovali za vyrovnaného stavu 5:5. Díky velmi dobré práci v obraně a útoku získal náš tým vedení, které udržel až do konce zápasu a vyhrál 9:8. 
Bohužel už tak se nedařilo našemu týmu v posledním utkání turnaje, ke kterému nastoupili v neděli ráno. Bohužel podcenění soupeře a nedodržování pokynů trenéra vedlo k náskoku Komety v první čtvrtině o dvě branky. Náš tým se vzchopil a opět dotáhl a vstupoval do druhé poloviny zápasu za vyrovnaného stavu 4:4. Bohužel opět naši hráči začali více hrát na sebe než týmově. A díky tomu se Brnu podařilo nakonec zvítězit 7:6.

3. turnaj Poháru ČSVP staršího dorostu

První zápas tohoto turnaje s Hradcem Králové se dorostencům nevyvedl podle představy. Neproměňovali přesilové hry a ze hry bohužel trefovali samá břevna. Soupeř dokázal oproti nám využít našich chyb a udržet a proměňovat své šance.
Do druhého zápasu nastoupili naši dorostenci proti čerstvému týmu Steppu Praha. Hráči nepodcenili začátek a přes náročnost zápasu, kdy se projevil krátký čas na odpočinek mezi zápasy, dokázali držet první dvě čtvrtiny krok se svým soupeřem a hrát vyrovnaně. Díky disciplinovanému a hlavně týmovému výkonu dorostenci dotáhli zápas do vítězného konce.
V neděli čekal na náš tým poslední zápas víkendu a to proti celku Komety Brno, která přijela oslabena o dva hráče základní sestavy. Naši dorostenci bez zaváhání i se zapojením mladších hráčů vyhráli i tento zápas.
Z tohoto turnaje stojí na vyzdvižení konstantní a výborný výkon našeho brankáře Andreje Kaplina, podporovaný obranou i útokem celého týmu.

SKS Praha - Stepp Praha 9 : 8
SKS Praha - Kometa Brno 16 : 4
SKS Praha - Hradec Králové 7  : 8

2. turnaj Poháru ČSVP staršího dorostu

Naši dorostenci si z 2. turnaje Poháru ČSVP starších dorostenců v Hradci Králové přivezli nakonec tří výhry a jednu prohru. Nakonec nestačili jen na domácí Hradec, s kterým minule doma vyhráli. I přes tuto ztrátu bodů však naši dorostenci zůstávají na průběžném prvním místě v tabulce.

SK Slavia Praha – AstenJohnson Strakonice 6 : 5
SK Slavia Praha – SK UP Olomouc 24 : 7
SK Slavia Praha - STEPP Praha 12 : 6
SK Slavia Praha - TJ Slavia Hradec Králové 4 : 9

St. dorost 2015 10

28.9.2015 první turnaj Poháru ČSVP staršího dorostu

Starší dorostenci do nové sezóny vkročili čtyřmi výhrami a nenašli v prvním pohárovém turnaji staršího dorostu přemožitele. Turnaj byl poznamenám částečnou marodkou, ale zase naopak překvapeními našich mladších hráčů. Proti silným soupeřům naši kluci hráli výborně. Bohužel se slabšími tými se na vítězství velmi nadřeli a dost se ve vodě trápili.

Musíme vyzdvihnout hlavně výkon Andreje Kaplina, který podržel tým v těžkých situacích a nedopustil, abychom jen tak dostali branku. Něco málo z jeho statistik. V nedělním zápase chytil 3 ze 4 pětimetrových hodů.

Doufáme, že naši chlapci neusnou na vavřínech a budou dál pokračovat v tréninku jinak by se mohlo stát, že neobhájí loňské pohárové vítězství.

SKS Praha - Stepp Praha 6 : 4
SKS Praha - Kometa Brno 6 : 3
SKS Praha - Hradec Králové 14 : 9
SKS Praha - AJ Strakonice 7 : 4

 St dorost Podoli 2015 09

 

Sponzoři

p10 logo           logo-pre-rgb           praha          Logo Drapa