SK SLAVIA PRAHA

Výsledky minipólo 2014/2015

23.4.2015 2. turnaj minipóla

Minulou neděli se odehrál druhý turnaj minipóla tentokráte v Praze Podolí. Naši nejmenší i v tomto turnaji bohužel vše prohráli, ale je u nich vidět od minulého turnaje posun v taktické připravenosti, kdy někteří z hráčů si již začínají vštěpovat do svých hlaviček základní principy našeho milovaného sportu. Bohužel po plavecké a fyzické přípravě jsou na tom oproti ostatním velmi pozadu. Nicméně nic není ztraceno. Věříme, že pravidelným tréninkem vše doženou.

Stepp Praha – SK Slavia Praha 14:2
TJ Tábor – SK Slavia Praha 23:4
SK Děčín – SK Slavia Praha 21:4
Fezko Strakonice – SK Slavia Praha 18:3

1.2.2015  1. turnaj minipóla

Dnes naši nejmenší vyrazili ke svým prvním zápasům na turnaj do Tábora. K prvnímu zápasu nastoupili proti rivalu z Prahy. Ve svém prvním zápase ve vodním pólu bohužel podlehli Steppu Praha a to díky nepovedené třetí třetině nakonec 3:7. Bohužel v dalších zápasech proti silnějším soupeřům (naplavanějším a s lepší míčovou technikou) neměli moc šancí a výsledky tomu odpovídají s TJ Táborem 21:2, s Fezkem Strakonice 25:2 a s SK Děčínem 31:3.
I přes nepříznivé výsledky s jakými naše přípravka odjížděla, máme z nejmenších dětí radost, že si turnaj užili a chtějí se do příště zlepšit, aby zápasy vypadali jinak. I trenéři konstatovali během zápasů zlepšení v porozumění základních pravidel a taktických pokynů, takže se máme snad do budoucna na co těšit.

2015 02 Tabor minipolo

Sponzoři

p10 logo           logo-pre-rgb           praha          Logo Drapa