SK SLAVIA PRAHA

Veteráni

08/2017 6.ročník Prag Masters
Jako každý rok náš oddíl pořádal na konci prázdnin na domácím bazénu mezinárodní turnaj veteránů. Tohoto turnaje se zůčastnilo 6 týmů z ČR, Slovenska a Německa.
Pořadí týmů na tomto turnaji:
1.. Děčín 
2. Stepp 
3. Chemnitz 
4. Slavia 
5. Offenbach 
6. Bratislava
 Veterani 1
Veterani 3Veterani 4
Veterani 5Veterani 2
 
 
10.1.2016 se naši veteráni zúčastnili 7. ročníku chemnitzského novoročního turnaje veteránů. Naši veteráni nastupovali do kategorie 50+ a to proti týmům Offenbach, Děčín, Chemnitz a Brandenburg.
Naši veteráni si sebou byli nuceni vzít i pár mladších hráčů, protože ne všichni ze stálého kádru se mohli turnaje zúčastnit.
Nakonec dosáhli na tomto turnaji hezkého 4. místa.
 
 SKS Praha x  SC Chemnitz  2 : 2
 SKS Praha x  Offenbach  0 : 4
 SKS Praha x  Děčín  2 : 2
 SKS Praha x  Brandenburg  3 : 1

 Veterani Chemnitz 2016

 

Dne 24.9.2014 uspořádal náš klub na plaveckém bazénu Slavie již 4. ročnik veteránského turnaje "Prague Masters Water Polo Cup".

Tohoto turnaje se zůžastnilo 6 týmu ze 3 zemí.Masters 2014 A3

Účastníci:  SKS Praha
   Stepp Praha
   SK Děčín
   UK Bratislava (SK)
   SC Chemnitz (DE)
   EOSC Offenbach (DE)

Na titul Slávisté tentokrát nedosáhli. Ve skvělé formě se předvedl tým SK Bratislava, který prošel turnajem bez zaváhání a poprvé si odvezl zlato.

Domácí tým SK Slavia Praha pod vedením reprezentačního trenéra Martina Musila začal slibným vítězstvím nad německým Offenbachem 7:5, kdy se třemi góly blýsknuli Jan Manl a Petr Mareš. V dalším zápase se potkal s obhájcem loňského titulu, Steppem Praha. Po prvním vyrovnaném poločase Slavii vypadla obrana a brankář už situaci nezachránil. Výhra 8:4 pro Stepp tak byla neodvratitelná. V utkání o třetí místo Slávisté sice zmobilizovali síly a navzdory horkému počasí se dostávali zpět do formy. Ale Děčín boj o bednu nevzdal a o jednu branku vybojoval bronz.

Turnajem se úspěšně probíjely hlavně dva týmy – letitý největší rival Slávistů Stepp Praha a slovenský SK Bratislava. Oba se také potkali ve finále. Mužstvo z Bratislavy přijelo v obrovské formě a s cílem prorazit smůlu v uplynulých ročnících. Svatyně slovenského Mišíka byla skvěle hájená a mužstvo využilo také co nejvíce příležitostí k tahu na bránu soupeře. Stepp Praha na Slováky nestačil. SK Bratislava zvítězila v rozhodujícím zápase v poměru 9:5 a po čtyřech letech si odvezla zasloužený titul.

Výsledky turnaje:

Zápas o 1. místo  UK Bratislava x  Stepp Praha  9 : 5
Zápas o 3. místo  SK Děčín x  Stepp Praha  5 : 4
Zápasy ve skupinách  SK Děčín x  SC Chemnitz  9 : 8
   EOSC Offenbach x  SKS Praha  5 : 7
   SK Děčín x  UK Bratislava  4 : 6
   SKS Praha x  Stepp Praha  4 : 8
   UK Bratislava x  SC Chemnitz  12 : 6
   EOSC Offenbach x  Stepp Praha  3 : 10

Fotky z turnaje naleznete ve fotogalerii.

Sponzoři

p10 logo           logo-pre-rgb           praha          Logo Drapa