SK SLAVIA PRAHA

Výsledky starší žáci 2022/2023

25.10.2022 Pohár starších žáků

O proběhlém víkendu se naši starší žáci účastnili prvního pohárového turnaje v Přerově. Na turnaj přijeli v oslabené sestavě jen v desíti, ale to jim rozhodně nesebralo chuť zabojovat o dobré výsledky.

Jak to tak bývá, první zápas v sezóně se kluci rozkoukávají a dělají chyby, které už by dělat neměli. Bohužel než přijde prozření, je většinou už pozdě. Soupeř z pražského Podolí těchto chyb využil, a protože tři hráči utkání nedohráli, tak už pak zbylé hráče, které nemohl nikdo vystřídat, přeplavali. Ve hře musel vypomoci i náhradní brankář Bohatý. Gólovým tahounem utkání byl s devíti góly Arseny Pashkovsky.
 
SK Slavia Praha x Stepp Praha 10:18
 
Druhý zápas proti brněnské Kometě se nesl v úplně opačném duchu. Na soupeře kluci nastoupil se zdravou dravostí a už v průběhu první čtvrtiny pohodlně vedli. Zápas jsme tak mohli odehrát ve větší pohodě s častým střídáním. Sedm gólů v tomto zápase vstřelil Jan Šubrt, Arseny Pashkovsky pak góĺů pět.
 
SK Slavia Praha x Kometa Brno 19:8
 
V neděli nás, podle výsledků, čekal těžký soupeř z Přerova. Bylo to přesně ten zápas, kde každá chyba hodně bolí. Po vyrovnaných dvou čtvrtinách se soupeři ve třetí čtvrtině povedlo uskočit na rozdíl 3 gólů a i když se kluci nechtěli s průběhem zápasu smířit a v poslední čtvrtině mobilizovali poslední síly k úpornému tlaku, podařilo se nám vstřelit už jen jeden gól. V těžkém zápase výrazně přispěl k výsledku Adam Vondrák hattrickem. Přestože to byl prohraný zápas, chlapci podali skvělý výkon a mohli odejít se vztyčenou hlavou.
 
SK Slavia Praha x KVP Přerov 5:7
 
Poslední zápas proti Olomouci se už celkově nesl v klidnějším tempu, únava byla znát na obou týmech. Špatná koncentrace vedla k inkasování zbytečných gólu, ale i přes to to na soupeře z Olomouce stačilo. Zápas si pro sebe získal Arseny Pashkovsky s neuvěřitelnými 13 góly.
 
SK Slavia Praha x SK UP Olomouc 19:10
 
Celkově se turnaj povedl. Škoda jen, že se nám nepodařilo přijet v plném počtu. Kdyby bylo víc sil, určitě by se nám dařilo ještě o něco lépe. Držíme palce, ať se příště tým sejde v maximální síle.
 
PS: děkujeme rodičům za podporu a proviant
 
2022 10 zaci Olomouc

 

Sponzoři

p10 logo           logo-pre-rgb           praha          Logo Drapa