SK SLAVIA PRAHA

Výsledky mužů 2021/2022

08.3.2022 III. kolo I. ligy mužů

sobotu 5.3.2022 naši muži odjeli k 3.kolu první ligy mužů na důležitá utkání na Moravu.

První zastávka byla v Olomouci. Zde narazili na oslabený tým Olomouce, kterému chybělo několik hráčů. Nic nebylo naštěstí podceněno a hned od začátku se naši muži chopili role favorita a nedovolili soupeři v útoku skoro nic. Do gólové přestřelky se zapojilo 11 ze 13 hráčů a to včetně golmana Andreye Kaplina, jenž po sehraném taktickém prvku přesilovky 7 na 6 dal svůj první gól v letošní sezóně. Nejvíce gólu v tomto zápase soupeři uštědřil Martin Jirota a to 6.

SKS Praha x UP Olomouc 21:3

druhému zápasu se naši muži přesunuli do Přerova. Naši muži v první polovině zápasu zaspali a neplnili pokyny trenéra a díky tomu jsme dostávali snadné góly a Přerov se tím dostal do vedení o 3 branky. Ve 3. čtvrtině již začal tým v obraně fungovat jak má a před poslední čtvrtinou jsme prohrávali jen o gól. V poslední čtvrtině, se projevilo srdíčko a bojovnost našich mužů, kteří otočili zápas a 3 minuty před koncem jsme vedli o 2 góly. Bohužel v posledních minutách z našeho pohledu drobet selhali rozhodčí, kteří nechali zápas dojít až do potyček mezi hráči, které se jim ještě ke všemu podařilo vyhodnotit v náš neprospěch i přes to, že naši muži byli ti co plavali a chtěli hrát a nechávali se neustála tahat a obouchávat. S vypětím a velkými nervy byl nakonec zápas dohrán do vítězného konce. V tomto zápase se projevila velká týmovost a individuální nasazení, kdy se náš kapitán Adam Petráš nebál, vzít na sebe zodpovědnost při zakončování a nasázel soupeři 6 branek.

SKS Praha x KVP Přerov 12:11

Díky těmto dvěma výhrám pokračuji naši muži i po tomto kole na průběžném 1. místě v tabulce I. Ligy mužů.

20.2.2022 II. kolo I. ligy mužů

Včera se v Pražském Podolí se odehrálo druhé kolo 1.ligy mužů. Domácí SKS Praha hostila nejprve UP Olomouc a večer KVP Přerov. V prvním zápase se domácí tým neustále přetahoval s host o vedení. V půli zapasu se Slavii podařilo odskočit na rozdíl 3 branek, ale Olomouc v poslední čtvrtině mocně dotahoval. Nakonec domácí Slávie uhájila těsné vítězství 12:11.

Ve večerním zápase suveréně Slavie přejela tým KVP Přerov, který fyzicky nezvládal plavat s domácími hráči. A díky proměňovaní šancí a dobré obraně vyhrála Slavie nad Přerovem 18:11.

31.1.2022 1, kolo I.ligy mužů

O víkendu naši muži rozehráli novou sezónu I.ligy mužů. K prvnímu kolu vyrazili do Brna a do Hradce. I přes absenci hráčů, kteří se nemohli ze zdravotních důvodů zúčastnit se našim mužům podařilo oba dva týmy porazit. Díky bojovnosti a houževnatosti v koncovkách zápasů jsou naši muži po prvním kole na I.místě tabulky.

SKS Praha x Kometa Brno 12 : 9
SKS Praha x SKS Hradec Králové 11 : 8

2022 Brno hradec1

8.11.2021 O tomto víkendu se naši muži zúčastnili v Přerově Poháru ČSVP. I přes oslabené mužstvo o hráče základní sestavy, co se nemohli zúčastnit, kluci odehráli dobré zápasy. Po zásluze skončili na třetím místě, když v posledním zápase porazili domácí družstvo KVP Přerov. Gratulujeme.