SK SLAVIA PRAHA

Výsledky mladší dorost 2019/2020

13.1.2020 Poslední turnaj mladšího dorostu

K poslednímu turnaji základní části soutěže mladších dorostenců jeli naši chlapci do Brna. V prvním zápase je čekal silný soupeř právě z Brna. I přes nepříznivý výsledek chlapci podali velice slušný výkon a současně ušetřili síly na další dva soupeře, které měli za cíl porazit.

SK Slavia Praha x SKP Kometa Brno 5:15 (1:1, 7:2, 3:2, 4:0)

K druhému zapasu nastoupili proti týmu UP Olomouc a již po první čtvrtině měli pohodlný tříbrankový náskok. Ten si chlapci drželi skoro celý zápas. I když se rozdíl ve skóre nakonec o jednu branku snížil, pohodlně zápas dotáhli až do vítězného konce. Pěti góly se v tomto zápase blýskl Kolář a brankáři Winternitzovi se podařilo kromě mnoha střel zneškodnit i dva pokutové hody.

SK Slavia Praha x UP Olomouc 9:7 (1:4, 3:2, 1:2, 2:1)

K poslednímu zápasu základní části nastoupili proti reprezentačnímu výběru děvčat U17. Tento zápas se nesl pro náš tým v příjemném duchu, protože se pětibrankový náskok vybudovaný v první čtvrtině povedlo úspěšně uhájit až do konce utkání. V tomto zápase byl výrazným střelcem opět Kolář se čtyřmi zářezy.

SK Slavia Praha x U17 ČR 11:6 (5:0, 3:3, 1:0, 2:3)

Celkově chlapci skončili ve skupině na 3. místě, což je při absenci hráčů narozených v roce 2003 krásné umístění. Na jaře si tedy zahrají 2. ligu, kde mají jasný cíl. Vyhrát ji. Držíme palce!

 ML dorost 5

16.12.2020 2.turnaj mladšího dorostu

Tento víkend jeli naši mladší dorostenci do Ústí nad Labem na 2. turnaj. I přes veškerou snahu a uprputnost se žádné překvapení nekonalo a vrátili se dvěma prohrami a jednou výhrou. Sobotní soupeři, týmy z Děčína a z Brna, jsou silnější a uštědřily pražské Slavii nepříjemnou porážku. Alespoň nedělní zápas, proti reprezentačnímu výběru děvčat, se nesl v poklidném duchu a v příznivém výsledku od začátku až do konce. Držíme palce, aby to příští víkend bylo lepší.

SKS Praha x SK Děčín 8:21
SKS Praha x Kometa Brno 2:23
SKS Praha x U17 Ženy ČR 13:7

ML dorost 2

Sponzoři

p10 logo           logo-pre-rgb           praha          Logo Drapa