SK SLAVIA PRAHA

Výsledky mužů 2019/2020

9.12.2019 3.kolo I.ligy mužů
Tuto sobotu se odehrálo 3. kolo I.ligy mužů. V Praze v Podolí nejprve naši muži narazili na tým Přerova. Začátek zápasu byl drobet rozpačitý a neučesaný. Na konci druhé čtvrtiny dostal náš trenér červenou kartu za kritiku rozhodčích a musel opustit střídačku. V tu chvíli se naši muži semkli a vždy nejstarší z hráčů na břehu určoval střídání. Kluci bojovali a nedali soupeři nic zadarmo. V poslední čtvrtině došli Přerovu sílí a naši muži dotáhli zápas k vítězství.
SKS Praha x KVP Přerov 11:8

V druhém zápase proti UP Olomouc se vedení týmu chopil bývalý hráč Jan Zikmund. Proti papírově slabšímu soupeři, se kluci zase trápili, protože se přizpůsobili hře soupeře a úplně v útoku otupěli. Až zase ke konci zápasu, kdy soupeřovi začali docházet síli, se kluci probudili a strhli jednoznačně zápas na svoji stranu.
SKS Praha x UP Olomouc 13:6

Díky těmto výhrám jsou naši muži v prozatímní tabulce základní části na prvním místě bez jediné porážky. Doufáme, že po novém roce budou pokračovat stejnými výsledky.
 M2019-12
4.11.2019 První zápasy první ligy
Tento víkend se v Pražském Podolí odehrály hned dvě soutěže, kterých se účastnili naši hráči.

Nejdříve v sobotu naši muži odehráli letošní první utkání 1.ligy mužů proti Hradci Králové. Po pohárovém úspěchu jsme očekávali, že s mladým Hradeckým týmem si naši muž poradí velmi snadno. Začátek zápasu sice nevypadal moc jednoduše díky dvěma rychlým Hradeckým gólům, ale pak naši muži zabrali a zápas otočili a postupně navyšovali svůj náskok. Poslední čtvrtinu již dohrávali v poklidné tempu.
 SKS Praha x Hradec Králové 18:10  

V druhém zápase narazili na Kometu Brno. Silný soupeř z Brna byl rovnocenným soupeřem a ani jeden z týmu si za celý zápas nedokázal udělat vetší, než dvougólový náskok. Poslední čtvrtina byla velmi bojovná a vypjatá, ale skočila lépe pro naše muže.
SKS Praha x Kometa Brno 9:7

 
14.10.2019 Pohár ČSVP
Muži se díky své sobotní bojovnosti dostali dvěmi výhrami do finále poháru. Buhužel ve finále nestačili na dobře připravený tým Strakonic a nakonec skončili druzí. Je to dobrý začátek před ligou a doufáme, že i v lize budou podávat stejné ne-li lepší výkony.
SKS Praha x Stepp Praha 17 : 15
SKS Praha x Kometa Brno 11 : 8
SKS Praha x Fezko Strakonice 9 : 18
 
Muzi pohar

 

Sponzoři

p10 logo           logo-pre-rgb           praha          Logo Drapa