10.12.20219 4. turnaj – Strakonice 7. – 8. prosince 2019

AJ Fezko Strakonice „B“ – KVS Plzeň 17 : 13 (4 : 1; 6 : 4; 4 : 5; 3 : 3)
TJ Tábor – Slávia Hradec Králové 2 : 23 (0 : 4; 2 : 4; 0 : 5; 0 : 10)
TJ Tábor – KVS Plzeň 8 : 21 (1 : 7; 3 : 3; 0 : 5; 4 : 6)
AJ Fezko Strakonice „B“ – Slávia Hradec Králové 21 : 5 (4 : 2; 6 : 1; 5 : 2; 6 : 0)
KVS Plzeň – Slávia Hradec Králové 13 : 25 (3 : 5; 2 : 7; 6 : 7; 2 : 6)
AJ Fezko Strakonice „B“ – TJ Tábor 17 : 3 (8 : 0; 1 : 1; 6 : 0; 2 : 2)

26.11.2019 3. turnaj – Hradec Králové 23. listopadu 2019
SK Slávia Praha                       – TJ Tábor                                     25 :   3   (9 : 0; 5 : 1; 7 : 0; 4 : 2)
Slávia Hradec Králové             – KVS Plzeň                                   14 :   7   (3 : 4; 5 : 6 : 2; 0 : 1)
SK Slávia Praha                       – KVS Plzeň                                   18 :   6   (8 : 3; 5 : 1; 4 : 2; 1 : 0)
Slávia Hradec Králové             – TJ Tábor                                     19 : 13   (7 : 1; 2 : 6; 5 : 4; 5 : 2)
TJ Tábor                                   – KVS Plzeň                                   9 : 20   (1 : 7; 2 : 2; 2 : 7; 4 : 4)
Slávia Hradec Králové             – SK Slávia Praha                         18 : 16   (4 : 6; 5 : 2; 3 : 4; 6 : 4)

6.11.2019  2. turnaj – Praha
SK Slávia Praha – TJ Tábor 17 : 6 (7 : 0; 2 : 1; 5 : 3; 3 : 2)
SK Slávia Praha – AJ Fezko Strakonice „B“ 15 : 13 (4 : 3; 2 : 2; 5 : 4; 4 : 4)
TJ Tábor – Slávia Hradec Králové 8 : 20 (0 : 7; 2 : 1; 1 : 5; 5 : 7)
AJ Fezko Strakonice „B“ – TJ Tábor 26 : 5 (7 : 2; 7 : 2; 6 : 1; 6 : 0)
SK Slávia Praha – Slávia Hradec Králové 10 : 6 (4 : 1; 3 : 1; 0 : 2; 3 : 2)

23.10.2019 První turnaj
O tomto víkendu se straší žáci zúčastnili prvního turnaje sezóny v Táboře.

První zápas proti KVS Plzeň probíhal poměrně hladce, když se naši kluci ujali vedení hned v první minutě a náskok si udržovali až do konce zápasu. V tomto zápase se nejvíce blýskli střelci Kaplin (5) a Benklyan (3)

KVS Plzeň x SK Slavia Praha 11:17.

Druhý zápas proti Asten Johnson Strakonice se nesl v o něco ostřejším tempu, když jsme již v prvních patnácti vteřinách inkasovali, ale kluci se nenechali zastrašit vzrůstově převažujícím soupeřem a až do začátku třetí čtvrtiny se “tahali” pouze o jeden gól. Ve třetí čtvrtině se však soupeři podařilo několikrát skórovat a dostat se na čtyřgólového vedení. Ve čtvrté čtvrtině, se ještě kluci vzchopili a podařilo se jim dostat opět na rozdíl jedné branky, ale bohužel zápas nedokázali dovést k vítěznému konci. V tomto zápase se nejvíce blýskli střelci Šubrt (5), kapitán Kaplin (3) a Benklyan (3) a ještě musíme vyzdvihnout výkon golmana Krále.

SK Slavia Praha x AJ Strakonice 12:14

Třetí zápas proti TJ Tábor měli kluci pod kontrolou od začátku až do konce a všichni hráči se plnohodnotně zapojili. V tomto zápase se nejvíce blýskli střelci Drobek (5), Melč (4) a Šubrt (4).

TJ Tábor x SK Slavia Praha 3:21

Děkujeme za klukům za výkony a rodičům za podporu.