SK SLAVIA PRAHA

Výsledky starší žáci 2017/2018

18.12.2017 druhý turnaj sezóny

O tomto víkendu odehrálo družstvo starších žáku druhý turnaj v letošní sezóně. V prvním zápase nastoupili proti béčku pražského Steppu. Měl to být lehčí zápas, ale kvůli nevyužitému střeleckému potenciálu byl celý zápas velice vyrovnaný. Nakonec jsme díky dobré obraně obdrželi jen dva góly a pár vteřin před koncem se povedlo obnovit třígólový náskok a vyhrát 5:2.

SK Slavia Praha x Stepp Praha 5:2   (1:0, 1:0, 1:0, 2:2)

S těžším soupeřem z Hradce Králové nám utekl začátek utkání a po druhé čtvrtině jsme prohrávali o 3 góly. Ve třetí čtvrtině jsme sice dokázali soupeře gólově přehrát, ale v poslední čtvrtině jsme na dobrý výkon ze třetí nenavázali a utkání skončilo 10:5 pro Hradec Králové.

SK Slavia Praha x Slavia Hradec Králové 5:10  (0:3, 3:4, 2:1, 0:3)

Po druhém turnaji je již tedy jasné konečné umístění jednotlivých týmů v zimní části sezóny. Druhé místo zajistí pražské Slávii účast ve II. lize starších žáků. Gratulujeme a držíme palce do nadcházejících turnajů

18.11.2017 první turnaj sezóny

Dnes dopledne zahájili sezónu turnajem v Podolí i naši starší žáci. Do prvního utkání nastoupili proti "béčku" druhého pražského týmu Steppu Praha. Po vlažné první čtvrtce, kdy se kluci nemohli pořádně trefit do brány, přišla druhá, ve které se rozehráli. I díky proměněné přesilové hře a pokutovému hodu končila půlka zápasu pro nás příznivým stavem 6:1. Ve druhé půlce utkání se za přispění všech hráčů nakonec korigoval výsledek na 10:4.

SK Slavia Praha x Stepp Praha "B" 10:4(2:1, 4:0, 2:2, 2:1)

Po aktivním odpočinku, kdy se tým podíval po okolí podolského bazénu, následoval druhý zápas proti Hradci Králové. O poznání těžší zápas naši borci drželi v nerozhodném stavu do konce třetí čtvrtky. Viděli jsme vyloučení, pokutové hody i tvrdou hru. Pak ale zřejmě již začaly docházet síly a hráč s číslem 8 z HK přidal další 4 góly do naší brány. Kluci tento zápas opravdu odmakali a utkání skončilo slušným výsledkem 6:2. Ještě potrénujeme a věříme, že do budoucna jediného střelce HK eliminujeme týmovou hrou.

Sk Slavia Praha x Slavia Hradec Králové 2:6(1:0, 1:1, 0:1, 0:4)