1. SK Slávia Praha                            12     11       1       0    188   : 126     + 62             23 bodů

2. Slávia Hradec Králové                 12       5       2       5    132   : 124     +   8             12 bodů

3. TJ Tábor                                        12       3       1       8    119   : 148     –   29             7 bodů

4. KVS Plzeň                                     12       3       0       9    117   : 158     –   41             6 bodů

20.4.2018 Druhý turnaj 2.ligy mladšího dorostu

Druhý turnaj 2.ligy mladšího dorostu se uskutečnil v sobotu 14.4. v Hradci Králové.
Cesta vlakem byla s výlukou na trati a tak se přestupovalo na autobus a zpět na vlak. Díky tomu jsme měli obavy z pozdního příjezdu na bazén.

Kluci, ale vše zvládli. V prvním utkání jsme se střetli s domácím týmem TJ Slavia Hradec Králové a zvítězili 13:16 (1:2/6:4/2:6/4:4).

V druhém utkání jsme hráli s týmem TJ Tábor, kde byl začátek velice špatný, prohráli jsme první čtvrtinu 4:1. Ve druhé, třetí a čtvrté čtvrtině kluci zabrali a utkání vyhráli 12:20 (4:1/5:6/2:6/1:7).

Do třetího utkání proti týmu KVS Plzeň šli chlapci s velkým odhodláním, vždyť při prvním utkání při prvním turnaji v Plzni,  jsme od začátku prohrávali a koneční stav byl pouze o branku 15:16 v náš prospěch.
V tomto utkání kluci nenechali nikoho na pochybách a diktovali průběh utkání a vyhráli už první čtvrtinu 9:0. Konečný stav utkání je 24:8 (9:0/6:1/7:3/2:4), dvě čtvrtiny odehráli naše mladé naděje Jakub Kolář, Geordiy Kaplin, Filip Vogeltanz a v bráně David Winternitz.

Tabulka po 2.kole
SK Slavia Praha - 12 bodů
TJ Slavia Hradec Králové - 8 bodů
KVS Plzeň - 2 body
TJ Tábor - 2 body

Tým mladšího dorostu ve 2.lize zatím nepoznal prohru a doufám, že se tak stane i následujících utkáních při 3.kole kde hrajeme doma v Praze v Podolí.
Za odvedený výkon patří všem hráčům veliký dík.
Trenér Petr Mareš

20.3.2018 III. turnaj mladšího dorostu
O víkendu 18.3.2018 byla zahájena druhá polovina soutěže mladšího dorostu, kde budeme hrát o umístění ve 2.lize.
V prvním utkání kluci hráli s domácí KVS Plzeň. Utkání bylo jako na houpačce. Stále jsme prohrávali o jednu branku a dotahovali. Poměr vyloučených byl také v náš neprospěch 2:8 a v poslední čtvrtině 1:2. Přesto kluci bojovali a nakonec strhli utkání na svou stranu, když poslední čtvrtku vyhráli 2:4. Konečný stav utkání je 15:16.
Za bojovnost celého týmu od trenéra jen veliká pochvala.
V dalším utkání jsme hráli s TJ Tábor a celkem v poklidném tempu utkání vyhráli 7:11.

Musím pochválit všechny naše mladé hráče, Kaplina, Koláře, Vogeltanze a oba brankáře Winternitze a Joukla

Následovala hodina pauzy a kluci nastoupili do posledního utkání proti týmu SL Hradec Králové, který znají ze základní části soutěže.
Na tým dopadla veliká únava, v utkání nastoupili i naše mladé posily, žáci Kaplin Kolář, Vogeltanz, Winternitz.
Hradec jsme porazili 8:13.

Z prvního turnaje 2.ligy mladšího dorostu si vezeme plných 6 bodů a zatím 1.místo.
Na 2.místě je SL Hradec Králové se 4 body, na 3.místě je KVS Plzeň se 2 body a 4.místě TJ Tábor s 0 body.

Ještě nás čekají 3 turnaje, na které se musíme dobře připravit.

Za tento turnaj musím celý tým jako trenér pochválit.
Petr Mareš

4.12.2017 II. turnaj mladšího dorostu
Jako trenér musím pochválit celý tým za výkon předvedený tento víkend v Pražském Podolí.
V prvním utkání jsme porazili Slavii Hradec Králové 14:11 díky bojovnému výkonu týmu a dobře chytajícímu mladému brankáři starších žáků Davidovi.
V druhém sobotním utkání jsme podlehli SK Děčinu 10:6.
V ranním nedělním utkání s Kometou Brno jsme propadli v první čtvrtině 0:3. Bylo to velice bojovné utkání, které nakonec skončilo 8:8. Poprvé si odchytal celé utkání Jakub, který je v bráně teprve měsíc.
Kluci na tomto turnaji předvedli velikou bojovnost. Vždyť tento tým na tom byl před měsícem nebyl zrovna nejlépe. Opustili ho oba brankáři a někteří hráči. David jako brankář je teprve starší žák a Jakub, když bylo týmu nejhůře, řekl, že půjde chytat. Tento turnaj nám ukázal, že obavy už nejsou na místě. Brankáři jsou podporou a budou se s celým týmem jen zlepšovat.
Jen tak dál chlapci!
Trenér týmu

9.10.2017 I.turnaj mladšího dorostu v Děčíně
Naši mladší dorostenci odehráli svůj první turnaj v této sezóně na bazéně v Děčíně.