29.5.2017 4. finálový turnaj

Naši muži po napínavém posledním turnaji I.ligy mužů obsadili konečné 2.místo

Muzi 3

8.5.2017 3. finálový turnaj

O tomto víkendu se v Pražském Podolí odehrál 3. finálový turnaj I. ligy mužů. Na tomto turnaji si mohl tým Přerova pojistit klid před posledním turnaje, ale zaváhal. I díky tomu mají naši muži ještě šanci v boji o titul.
Naši muži museli po zaváhání v druhém turnaji v Olomouci zabrat a nenechat nic náhodě. Jediný zápas, který nevyšel podle jejich představ byl s Přerovem, kde prohráli až na penalty. Stepp Praha a Kometu Brno porazili bez zaváhání.
SKS Praha x KVP Přerov 13 : 14 (po penaltách)
SKS Praha x Stepp Praha 13 : 9
SKS Praha x Kometa Brno 10 : 8

muzi 2

3.4.2017 1. finálový turnaj

O víkendu pořádali naši muži první finálový turnaj I. ligy mužů. Bohužel bazén v Podolí byl již pronajat jiným sportům a tak jsme byli nuceni turnaj uspořádat na bazénu v Plzni.

První zápas odehráli muži proti Kometě Brno. Zápas nezačal nejlépe, když se po pár minutách hry nechal hloupě vyloučit na posledním Boháč bez náhradníka. V následující 4minutové přesilové hře však zvládli dát jen jeden gól a naopak my jsme dali branky dvě. Trápení brněnských střelců pokračovalo i nadále. Další dvě čtvrtiny byl zápas velmi vyrovnaný. Do poslední čtvrtiny se šlo za stavu 8:8. V poslední čtvrtině jsme však zabrali a zápas dotáhli do vítězného konce. V tomto utkání se vyznamenal především brankář O. Šimek jenž svými zákroky držel družstvo.
SKS Praha x Kometa Brno vodní pólo 14:9

Večer čekal na Slávisty mistr základní části KVP Přerov. Tento zápas odpovídal přesně tomu, že oba týmy měli za sebou z rána již velice těžké utkání a tak se vytratila energie a zápas byl plný nepřesností. Hráči Přerova našli bohužel více sil a podařilo se jim zápas vyhrát.
SKS Praha x KVP Přerov 6:10

V neděli ráno nastoupili naši muži k derby se Steppem Praha. Od začátku zápasu se snažili plnit taktiku a hrát přes soupeřovy slabší hráče. Což se dařilo a vybojovali díky tomu velké množství přesilových her. Bohužel se jim je nedařilo proměňovat i díky tomu až do poslední čtvrtiny prohrávali. V poslední čtvrtině konečně přišlo i štěstí a podařili se jim zápas otočit a vyhrát. O tom, že zápas byl hodně dramatický, svědčí i vyloučení obou trenérů. Slavisté nakonec tento souboj zvládli a mají tak po prvním turnaji 6b stejně jako Stepp Praha a KVP Přerov.
SKS Praha x Stepp Praha 17:13

11.3.2017 8.kolo I.ligy mužů

Naší můži dnes odváží z Přerova výhru 13:11 a z Olomouce prohru 21:15. Nyní nás čekají čtyři závěrečné turnaje o titul ČR, kde se Slavia utká s Kometou Brno, KVP Přerov a Steppem Praha. Držte naším mužům palce.

muzi 1

20.12.2016 4. a 5.kolo I.ligy mužů

Tuto sobotu naši muži odehráli dvojzápas 4. a 5. kola I.ligy mužů. V pražském Podolí se odehráli pražská derby se Steppem Praha. Oba zápasy byli velmi vyrovnané a divácky zajímavé. Nakonec se oba týmy rozešli každý s jednou výhrou.

SKS Praha x Stepp Praha 10:8
SKS Praha x Stepp Praha 8:10

4.12.2016 3.kolo I.ligy mužů

V sobotu naši muži odehráli další dva zápasy I. ligy mužů. I přes velmi oslabenou sestavu, kdy chyběli opory týmu, odehráli velmi kvalitní zápasy a dosáhli dobrých výsledků. Je vidět, že máme kvalitní celý tým a nemusíme se spoléhat jen na individuální výkony silných jedinců.

SKS Praha x KVP Přerov 6:7
SKS Praha x UP Olomouc 11:8

Muzi 2016 3 kolo

17.11.2016 2.kolo I.ligy mužů

Naši muži o tomto víkendu odehráli další  kolo I.ligy mužů. V sobotu večer odehráli zápas s AJ Strakonice a v neděli odpoledne zápas proti KVP Plzeň. Oba zápasy naši muži vyhráli. V obou zápasech se na druhou polovinu do brány postavila naše golmanská budoucnost Andrey Kaplin. Andrey splnil veškerá očekávání a v obou zápasech našim mužům pomohl.

SKS Praha x AJ Strakonice 15:11
SKS Praha x KVP Plzeň 26:8

24.10.2016 Finále poháru mužů
O tomto víkendu naši muži odehráli finále Českého poháru ČSVP. V prvním zápase odehráli vyrovnaný zápas s Kometou Brno, kdy v prostřední části se našim mužům podařilo odskočit na rozdíl dvou branek a to již udrželi až do konce zápasu.
SKS Praha x Kometa Brno 8:6
V druhém zápasu narazili na druholigový tým Děčína. Naši muži začátek zápasu podcenili a první čtvrtinu dokonce prohráli. Ve zbytku zápasu se drobet vzpamatovali a začali hrát, jak by měli a díky tomu zápas v poklidu dotáhli do vítězného konce.
SKS Praha x SK Děčín
V posledním zápase je čekal nejsilnější soupeř a to Stepp Praha. Po celý zápas se oba tými snažili udělat si větší brankový náskok, ale to se nepovedlo. Nakonec zápas skončil remízou 10:10 a museli rozhodnout penalty.
V těch naši muži bohužel v druhé sérii zaváhali, a proto se vítězem stal Stepp Praha.
Naši muži nakonec s velmi pěkným výkonem obsadili 2. Místo.