SK SLAVIA PRAHA

Výsledky I. liga dorostenců 2014/2015

18.5.2015 Zklamání po třetím turnaji dorostu

Tuto sobotu 16.5.2015 naši dorostenci odehráli poslední turnaj I.ligy dorostenců. Bohužel nenavázali na úspěch ze začátku této sezóny a nakonec obsadili pro nás ne až tak pěkné třetí místo. Myslíme si, že měli na víc, ale bohužel se ukázalo, že máme slabou střídačku a základní sestava prostě celé zápasy sama neutáhne.

3.místo SKS Praha
Nicméně blahopřejeme i ke třetímu místu.

27.4.2015 Druhý turnaj dorostenecké ligy

O tomto víkendu bohužel naši dorostenci zklamali a z druhého turnaje si nepřivezli ani bod. Oba zápasy nebyli naši dorostenci schopni dávat góli a proměňovat přesilové hry a to rozhodlo.
Doufejme, že do posledního turnaje pořádaného na Slavii se dají dohromady a předvedou co v nich je.

Výsledky 2. kola I. ligy staršího dorostu:
Slavia Hradec Králové - Stepp Praha 9:4
Stepp Praha - SK Slavia Praha 12:7
Slavia Hradec Králové - SK Slavia Praha 10:4

13.4.2015 Nadstavbová část dorostu začala v Plzni

Naši dorostenci o tomto víkendu nakonec nesplnili očekávání a z prvního turnaje si přivezli jednu prohru a jednu výhru.
V prvním zápase si nedokázali poradit se Steppem Praha, s kterým prohráli 7:6. Zápas byl poznamenám excesem rozhodčího Matouška, který v první čtvrtině bezdůvodně vyloučil jednu z našich opor do konce zápasu s náhradníkem.
V druhém zápase se již našim dorostencům podařilo vyhrát a to nad Hradcem Králové 7:6.
Musíme vyzdvihnout hru centra Jakuba Neumana a posledního Adama Petráše, kteří sehráli parádní zápasy a táhli tým.

SK Slávia Praha x Stepp Praha  6 : 7
 SK Slávia Praha x Hradec Králové  7 : 6
 Stepp Praha x Hradec Králové  7 : 6

2.2.2015 Naši dorostenci vyhráli Pohár ČSVP dorostenců !!!!

O tomto víkendu vyrazil náš dorost do Strakonic k poslednímu turnaji Poháru ČSVP starších dorostenců, aby se pokusil tuto soutěž vyhrát.

Naši dorostenci sehráli v sobotu první utkání s Kometou Brno. To přijelo bohužel oslabené o svého centra, což poznamenalo jejich útok. Oproti tomu jejich obrana v čele s brankařem, dělala pražanům značné potíže. I pres jasně vyhranou první čtvrtinu 6:0, se Brno nevzdalo a potvrdilo své kvality a v následných 3 čtvrtinách již slavistům nedalo větší šanci více poodskočit. Konečný výsledek 4:11 pro SKS.

K večernímu utkáni nastoupili proti domácímu Fezku Strakonice, které se nechtělo nechat na domácím bazénu zahanbit. Slavisté v tomto zápase dokázali lépe bránit než útočit a bohužel většinu dobře vybojovaných míčů v obraně nedokázali zúročit v útoku. I proto to nebyl lehký zápas, i když konečný výsledek 7:13 pro naše hochy vypadá na snadný zápas.

K nejdůležitějšímu zápasu nastoupili naši dorostenci v neděli dopoledne. Soupeřem jím byl Hradec Králové. Hradci se povedlo vstřelit rychle dvě branky. Naši však za to vzali a první čtvrtina tak skončila 3:2 pro SKS. Ve druhé čtvrtině se podařili našim dorostenců navýšit výsledek na 7:3. Následovalo vyloučení dvou hráčů do konce zápasu a i díky tomu byl stav po třetí čtvrtině 9:9. V poslední čtvrtině jsme byli oslabeni a další dva vyloučené, ale v tu chvíli zabojovala střídačka a zápas dotáhla na konečnou remízu 11:11.
Zápas s Olomoucí byl zkontumován, pro neúčast Olomouce.

Díky tomu, že naši nezaváhali a neprohráli na tomto turnaji jediný zápas, se v konečném součtu bodů stali vítězi Poháru ČSVP staršího dorostu.

Byla vyhlášena i nejlepší hráčská sedmička tohoto poháru a do ní se dostali samozřejmě i naši hráči a to Jakub Neumann a Martin Jirota.

Celému týmu a trenérovi gratulujeme k jejich skvělému výsledku.
Vitez poharu 2015

Další fotografie ze Strakonic naleznete v galerii.

12.1.2015 4.turnaj v Olomouci

Naši dorostenci o tomto víkendu dokázali, že jejich ambice na titul v dorostenecké lize jsou oprávněné a přivezli z Olomouce plný počet bodů. Jediným vážnějším soupeřem pro náše dorostence o tomto víkendu byl tým Stepp Praha. Naši ale zabojovali a nakonec vyhráli i tento zápas. V ostatních zápasech dostali hodně prostoru hráči z lavičky (mladší ročníky) a musíme říci, že se snažili ukázat trenérovi, že do budoucna s nimi má počítat.

Výsledky 3. turnaje odehraného v Praze v Podolí

SK Slávia Praha x STEPP Praha 8 : 7 (2 : 2; 2 : 2; 3 : 2; 1 : 1)
SKP Kometa Brno x SK UP Olomouc 9 : 1 (1 : 0; 3 : 0; 3 : 1; 2 : 0)
Hradec Králové x SK Slávia Praha 12 : 8 (3 : 2; 2 : 1; 5 : 2; 2 : 3)
STEPP Praha x SK UP Olomouc 18 : 1 (7 : 1; 1 : 0; 5 : 0; 5 : 0)
Slávia Hradec Králové x SKP Kometa Brno

16 : 4

(5 : 0; 6 : 2; 4 : 2; 1 : 0)
SK Slávia Praha x SK UP Olomouc 13 : 1 (4 : 0; 1 : 0; 2 : 0; 6 : 1)
STEPP Praha x Slávia Hradec Králové 6 : 13 (2 : 1; 2 : 2; 0 : 3; 2 : 7)
SK Slávia Praha x SKP Kometa Brno 9 : 3 (2 : 2; 3 : 0; 0 : 0; 4 : 1)
Slávia Hradec Králové x SK UP Olomouc 18 : 4 (6 : 1; 2 : 1; 3 : 1; 7 : 1)
STEPP Praha x SKP Kometa Brno 15 : 7 (5 : 2; 3 : 1; 4 : 2; 3 : 2)

6. SK UP Olomouc 8 0 0 8 20 : 154 -134 0 bodů

Tento víkend 25.-26.10.2014 naši dorostenci odehráli druhý turnaj této sezóny v Hradci Králové. Naši dorostenci, kteří v prvním kole nesplnili očekávání již neponechali nic náhodě a z tohoto turnaje si přivážejí maximum bodů za 4 vyhrané zápasy.

Dorost Hradec 10 2014

Výsledky 2. turnaje odehraného v Hradci Králové

SK Slávia Praha – Fezko Strakonice 11 : 7 (4 : 1; 2 : 2; 4 : 0; 1 : 4)
SK Slávia Praha – Stepp Praha 8 : 4 (2 : 0; 3 : 1; 2 : 1; 1 : 2)
SK Slávia Praha – Kometa Brno 11 : 1 (1 : 0; 4 : 0; 3 : 1; 3 : 0)
SK Slávia Praha - Slávia Hradec Králové 9 : 5 (2 : 0; 2 : 2; 1 : 1; 4 : 2)

Tento víkend 27.-28.9.2014 pořádala Slávie 1. turnaj staršího dorostu. Naši dorostenci si v sobotu hravě poradili s tými Strakonic a Olomouce, kteří pro ně nepředstavovali větší problém. V neděli naši dorostenci nastoupili k daleko těžším a náročnějším utkáním. Ranní zápas se Stepem Praha měl hořký konec v podobě obrdženého gólu pár vteřin před koncem zápasu. Bohužel tento gól rozhodl o tom, že naši dorostenci se Steppem Praha jen remizovali. K poslednímu zápasu turnaje naši dorostenci nastoupili proti Hradci. Zápas se vyvíjel slibně a v půlce vedli o tři branky. Bohužel díky nekoncentrovanosti a nedodržování taktiky nakonec naši dorostenci nejenomže přišli o svůj náskok, ale dokonce dovolili soupeři otočit stav. Zápas po vypjatém konci skončil vítězně pro Hradec.