SK SLAVIA PRAHA

Rozpis soutěže I. liga muži 2019/2020

Pohár ČSVP mužů

Přihlášená družstva:

  1. Kometa Brno
  2. Slávia Hradec Králové
  3. Stepp Praha
  4. Slávia Praha
  5. KVP Přerov
  6. AJ Fezko Strakonice

Skupiny:                        skupina A – AJ Fezko Strakonice, Slávia Hradec Králové, KVP Přerov

                                      skupinaB – Kometa Brno, Slávia Praha, Stepp Praha

Rozpis zápasů:        sobota 12. 10. – neděle 13. 10. 2019 – místo konání – Strakonice:

Sobota

1. zápas

1 A – AJ Fezko Strakonice

-

2 A – Slávia Hradec Králové

 

2. zápas

1 B – Slávia Praha

-

2 B – Stepp Praha

 

 

 

 

 

 

3. zápas

2 A – Slávia Hradec Králové

-

3 A – KVP Přerov

 

4. zápas

2 B – Stepp Praha

-

3 B – Kometa Brno

 

 

 

 

 

 

5. zápas

3 A – KVP Přerov

-

1 A – AJ Fezko Strakonice

 

6. zápas

3 B – Kometa Brno

-

1 B – Slávia Praha

 

 

 

 

 

Neděle

O 5. Místo

A 3

-

B 3

 

O 3. Místo

A 2

-

B 2

 

Finále

A 1

-

B 1

 

1. liga mužů 

Přihlášená družstva:

 

  1. Kometa Brno
  2. Slávia Hradec Králové
  3. UP Olomouc
  4. KVS Plzeň
  5. KVP Přerov
  6. SK Slávia Praha
  7. Stepp Praha
  8. Asten Jonson Strakonice

Rozpis zápasů základní části:

Datum

Kolo

Č. utkání

Pořadatel

 

Hosté

02. – 03. 11. 2019

1. kolo

01.

Stepp Praha

-

Kometa Brno

   

02.

Slávia Praha

-

Slávia Hradec Kr.

   

03.

KVP Přerov

-

AJ Strakonice

   

04.

UP Olomouc

-

KVS Plzeň

           
   

05.

Stepp Praha

-

Slávia Hradec Kr.

   

06.

Slávia Praha

-

Kometa Brno

   

07.

KVP Přerov

-

KVS Plzeň

   

08.

UP Olomouc

-

AJ Strakonice

           

23. – 24. 11. 2019

2. kolo

09.

Kometa Brno

-

KVP Přerov

   

10.

Slávia Hradec Kr.

-

UP Olomouc

   

11.

AJ Strakonice

-

Stepp Praha

   

12.

KVS Plzeň

-

Slávia Praha

           
   

13.

Kometa Brno

-

UP Olomouc

   

14.

Slávia Hradec Kr.

-

KVP Přerov

   

15.

AJ Strakonice

-

Slávia Praha

   

16.

KVS Plzeň

-

Stepp Praha

           

07. – 08. 12. 2019

3. kolo

17.

Stepp Praha

-

KVP Přerov

   

18.

Slávia Praha

-

UP Olomouc

   

19.

AJ Strakonice

-

Kometa Brno

   

20.

KVS Plzeň

-

Slávia Hradec Kr.

           
   

21.

Stepp Praha

-

UP Olomouc

   

22.

Slávia Praha

-

KVP Přerov

   

23.

AJ Strakonice

-

Slávia Hradec Kr.

   

24.

KVS Plzeň

-

Kometa Brno

           

18. – 19. 01. 2020

4. kolo

25.

Stepp Praha

-

Slávia Praha

   

26.

KVP Přerov

-

UP Olomouc

   

27.

Kometa Brno

-

Slávia Hradec Kr.

   

28.

AJ Strakonice

-

KVS Plzeň

           

18. – 19. 01. 2020

5. kolo

29.

Slávia Praha

-

Stepp Praha

   

30.

UP Olomouc

-

KVP Přerov

   

31.

Slávia Hradec Kr.

-

Kometa Brno

   

32.

KVS Plzeň

-

AJ Strakonice

           

01. – 02. 02. 2020

6. kolo

33.

Kometa Brno

-

Slávia Praha

   

34.

Slávia Hradec Kr.

-

Stepp Praha

   

35.

AJ Strakonice

-

UP Olomouc

   

36.

KVS Plzeň

-

KVP Přerov

           
   

37.

Kometa Brno

-

Stepp Praha

   

38.

Slávia Hradec Kr.

-

Slávia Praha

   

39.

AJ Strakonice

-

KVP Přerov

   

40.

KVS Plzeň

-

UP Olomouc

           

15. – 16. 02. 2020

7. kolo

41.

UP Olomouc

-

Kometa Brno

   

42.

KVP Přerov

-

Slávia Hradec Kr.

   

43.

Slávia Praha

-

AJ Strakonice

   

44.

Stepp Praha

-

KVS Plzeň

           
   

45.

UP Olomouc

-

Slávia Hradec Kr.

   

46.

KVP Přerov

-

Kometa Brno

   

47

Slávia Praha

-

KVS Plzeň

   

48.

Stepp Praha

-

AJ Strakonice

           

29. 02. – 01. 03. 2020

8. kolo

49.

UP Olomouc

-

Slávia Praha

   

50.

KVP Přerov

-

Stepp Praha

   

51.

Kometa Brno

-

AJ Strakonice

   

52.

Slávia Hradec Kr.

-

KVS Plzeň

           
           
   

53.

UP Olomouc

-

Stepp Praha

   

54.

KVP Přerov

-

Slávia Praha

   

55.

Kometa Brno

-

KVS Plzeň

   

46.

Slávia Hradec Kr.

-

AJ Strakonice

Rozpis zápasů nadstavbové části:

Datum

Turnaj, zápasy

Rozpis zápasů, pořadatel

28. – 29. 03. 2020

1. semifinále

4 – 1, 3 – 2

 

1. kolo play-out

8 – 5, 7 – 6

     

04. – 05. 04. 2020

2. semifinále

1 – 4, 2 – 3

 

2. kolo play-out

5 – 8, 6 – 7

     

25. – 26. 04. 2020

1. finále

Horší po zákl. části

 

1. zápas o 3. místo

Horší po zákl. části

     
 

1. zápas o 5. místo

Horší po zákl. části

 

1. zápas o 7. místo

Horší po zákl. části

     

02. – 03. 05. 2020

2. finále

Lepší po zákl. části

 

2. zápas o 3. místo

Lepší po zákl. části

     
 

2. zápas o 5. místo

Lepší po zákl. části

 

2. zápas o 7. místo

Lepší po zákl. části

 

 

 

 

 

 

Sponzoři

p10 logo           logo-pre-rgb           praha