SK SLAVIA PRAHA

Aktuálně muži 2018/2019

 28.1.2018 6. kolo I. ligy mužů 
Naši muži odcestovali na Moravu, kde potřebovaly bezpodmínečně bodovat. V prvním zápase s Přerovem bylo po první čtvrtině jasno, že s obhájcem titulu na jeho bazénu nemají šanci. Domácí využívali specifik Přerovského bazénu a rozhodčí jim v tom dobře pomáhaly. Do zápasu s Olomoucí se kluci vrhli s vervou, ale takhle špatnou koncovku už dlouho nepředvedli, když si v poslední čtvrtině nechali sebrat pěti gólový náskok a nechali Olomouc vyrovnat. Následná prohra na penalty už jen potvrdila nevyrovnané výkony, které naši muži předvádějí.
SKS Praha x KVP Přerov 10 : 16
SKS Praha x UP Olomouc  12 : 13
 
4.12.2018 3. a 4. kolo I. ligy mužů 
O tomto víkendu naši muži odehráli další dvě kola I. ligy mužů. Sice se jim podařilo získat 5 bodů do tabulky, ale velmi nepřesvědčivým způsobem. Se soupeři, které poslední sezóny v klidu přehrávali se tahali a o každý gól.
SKS Praha x KVS Plzeň 6 : 5 po penaltách
SKS Praha x AJ Strakonice 10 : 9
 
18.11.2018 1. a 2. kolo I. ligy mužů
Tuto sobotu začala I. liga mužů prvním a druhým kolem. Naši muži přivítali v Praze loňského vítěze ligy z Přerova a tým Olomouce.
V ranním zápase dominoval tým KVP Přerova a bez větších potíží si poradil s naším týmem a ukázal, že i letos je na tom dobře. Konečný výsledek
SKS Praha x KVP Přerov 6 : 14
Vodpoledním utkání naši muži nastoupili proti týmu UP Olomouc. Zápas rozjeli v dobrém tempu a před koncem první čtvrtiny vedli 4:0. Bohužel poté se našim klukům přestalo vést střelecky a dovolili tak Olomouci srovnat v půli zápasu na 5:5. Naštěstí se podařilo prolomit střelecko smůlu a během konce třetí a začátku čtvrté čtvrtiny naši odskočili na rozdíl pěti branek 10:5. V závěru naši muži už jen kontrolovali zbytek zápasu směrem vítězství.
SKS Praha x UP Olomouc 11 : 8
 
4.11.2018 Pohár ČSVP
s koncem víkendu se nám vrátilo z Brna mužské A-čko. Bohužel oslabený tým doplněný mladíky v Poháru ČSVP neuspěl a skončil na 5. místě, když ze tří zápasů dokázal vyhrát jen jeden zápas.  
Sobotní zápasy s KVP Přerovem a Kometou Brno byli velmi tragické a to hlavně vinou individuálních chyb (špatných přihrávek, špatného přehledu, nedodržování základních herních prvků), které zapříčinily vysoké prohry 16:8 a 15:5.
Nedělní zápas proti UP Olomouc byl první dvě čtvrtiny vyrovnaný. Naši muži vždy odskočili na rozdíl 3 gólů, ale následně Olomouc stáhla náskok na rozdíl jednoho gólu. Zápas se zlomil ve třetí čtvrtině, kdy UP Olomouci po výlučích došli hráči na střídání a museli dohrávat zápas v 5 lidech. Při přesilovce trvající 10 minut již naši muži nedopustili zvrat a vyhráli 22:13.
Celý víkend táhli tým naše opory Petráš (9 golů), Jirota (4 goly) a bratři Šimkové (oba 8 gólů)za což jim děkujeme.
Věříme, že za 14 dní, až začne I.liga mužů, bude náš tým již lépe připraven.

 

 Attention Required! | Cloudflare

One more step

Please complete the security check to access 123Movies

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

Another way to prevent getting this page in the future is to use Privacy Pass. Check out the browser extension in the Firefox Add-ons Store.

Sponzoři

p10 logo           logo-pre-rgb           praha