SK SLAVIA PRAHA

Aktuálně muži 2018/2019

28.1.2018 6. kolo I. ligy mužů
Naši muži odcestovali na Moravu, kde potřebovaly bezpodmínečně bodovat. V prvním zápase s Přerovem bylo po první čtvrtině jasno, že s obhájcem titulu na jeho bazénu nemají šanci. Domácí využívali specifik Přerovského bazénu a rozhodčí jim v tom dobře pomáhaly. Do zápasu s Olomoucí se kluci vrhli s vervou, ale takhle špatnou koncovku už dlouho nepředvedli, když si v poslední čtvrtině nechali sebrat pěti gólový náskok a nechali Olomouc vyrovnat. Následná prohra na penalty už jen potvrdila nevyrovnané výkony, které naši muži předvádějí.
SKS Praha x KVP Přerov 10 : 16
SKS Praha x UP Olomouc  12 : 13

4.12.2018 3. a 4. kolo I. ligy mužů
O tomto víkendu naši muži odehráli další dvě kola I. ligy mužů. Sice se jim podařilo získat 5 bodů do tabulky, ale velmi nepřesvědčivým způsobem. Se soupeři, které poslední sezóny v klidu přehrávali se tahali a o každý gól.
SKS Praha x KVS Plzeň 6 : 5 po penaltách
SKS Praha x AJ Strakonice 10 : 9

18.11.2018 1. a 2. kolo I. ligy mužů
Tuto sobotu začala I. liga mužů prvním a druhým kolem. Naši muži přivítali v Praze loňského vítěze ligy z Přerova a tým Olomouce.
V ranním zápase dominoval tým KVP Přerova a bez větších potíží si poradil s naším týmem a ukázal, že i letos je na tom dobře. Konečný výsledek
SKS Praha x KVP Přerov 6 : 14
Vodpoledním utkání naši muži nastoupili proti týmu UP Olomouc. Zápas rozjeli v dobrém tempu a před koncem první čtvrtiny vedli 4:0. Bohužel poté se našim klukům přestalo vést střelecky a dovolili tak Olomouci srovnat v půli zápasu na 5:5. Naštěstí se podařilo prolomit střelecko smůlu a během konce třetí a začátku čtvrté čtvrtiny naši odskočili na rozdíl pěti branek 10:5. V závěru naši muži už jen kontrolovali zbytek zápasu směrem vítězství.
SKS Praha x UP Olomouc 11 : 8

4.11.2018 Pohár ČSVP
s koncem víkendu se nám vrátilo z Brna mužské A-čko. Bohužel oslabený tým doplněný mladíky v Poháru ČSVP neuspěl a skončil na 5. místě, když ze tří zápasů dokázal vyhrát jen jeden zápas.
Sobotní zápasy s KVP Přerovem a Kometou Brno byli velmi tragické a to hlavně vinou individuálních chyb (špatných přihrávek, špatného přehledu, nedodržování základních herních prvků), které zapříčinily vysoké prohry 16:8 a 15:5.
Nedělní zápas proti UP Olomouc byl první dvě čtvrtiny vyrovnaný. Naši muži vždy odskočili na rozdíl 3 gólů, ale následně Olomouc stáhla náskok na rozdíl jednoho gólu. Zápas se zlomil ve třetí čtvrtině, kdy UP Olomouci po výlučích došli hráči na střídání a museli dohrávat zápas v 5 lidech. Při přesilovce trvající 10 minut již naši muži nedopustili zvrat a vyhráli 22:13.
Celý víkend táhli tým naše opory Petráš (9 golů), Jirota (4 goly) a bratři Šimkové (oba 8 gólů)za což jim děkujeme.
Věříme, že za 14 dní, až začne I.liga mužů, bude náš tým již lépe připraven.