KPSP Kometa Brno x SK Slávia Praha    13 : 5
Slávia Hradec Králové x SK Slávia Praha   10 : 7

1  KPSP Kometa Brno 2 2  0  0  0  37 : 18  +19  6 bodů
2  STEPP Praha 2 1  1  0  0  29 : 21  +7  5 bodů
3  KVP Přerov 2 1  0  1  0  27 : 20  +7  4 body
4  Slávia Hradec Králové 2 1  0  0  1  12 : 13  -1  3 body
5  SK Slávia Praha 2 1  0  0  1  17 : 22  -5  3 body
6  KVS Plzeň 2 1  0  0  1  12 : 20  -8  3 body
7  AJ Fezko Strakonice 2 0  0  0  1  19 : 29  -10  0 bodů
8  SK UP Olomouc 2 0  0  0  1  16 : 26  -10  0 bodů

4.11.2018 Pohár ČSVP
s koncem víkendu se nám vrátilo z Brna mužské A-čko. Bohužel oslabený tým doplněný mladíky v Poháru ČSVP neuspěl a skončil na 5. místě, když ze tří zápasů dokázal vyhrát jen jeden zápas.
Sobotní zápasy s KVP Přerovem a Kometou Brno byli velmi tragické a to hlavně vinou individuálních chyb (špatných přihrávek, špatného přehledu, nedodržování základních herních prvků), které zapříčinily vysoké prohry 16:8 a 15:5.
Nedělní zápas proti UP Olomouc byl první dvě čtvrtiny vyrovnaný. Naši muži vždy odskočili na rozdíl 3 gólů, ale následně Olomouc stáhla náskok na rozdíl jednoho gólu. Zápas se zlomil ve třetí čtvrtině, kdy UP Olomouci po výlučích došli hráči na střídání a museli dohrávat zápas v 5 lidech. Při přesilovce trvající 10 minut již naši muži nedopustili zvrat a vyhráli 22:13.
Celý víkend táhli tým naše opory Petráš (9 golů), Jirota (4 goly) a bratři Šimkové (oba 8 gólů)za což jim děkujeme.
Věříme, že za 14 dní, až začne I.liga mužů, bude náš tým již lépe připraven.
25.11.2017 10:00 SK Slavia Praha - SKP Kometa Brno 4:9
25.11.2017 17:45 SK Slavia Praha - TJ Slavia Hradec Králové 9:10
25.11.2017 11:15 STEPP Praha - TJ Slavia Hradec Králové 13:7
25.11.2017 19:00 STEPP Praha - SKP Kometa Brno 7:8 (P)
25.11.2017 10:45 SK UP Olomouc - KVS Plzeň 8:5
25.11.2017 17:15 SK UP Olomouc - AstenJohnson Strakonice 16:5
25.11.2017 11:45 KVP Přerov - AstenJohnson Strakonice 14:11
25.11.2017 17:15 KVP Přerov - KVS Plzeň 10:9