SK SLAVIA PRAHA

Výsledky mladší žáci 2018/2019

11.6.2019 Poslední finálový trunaj I.ligy mladších žáků

O tomto víkendu se odehrál poslední turnaj mladších žáků a to na bazéně v Děčíně. Bohužel naši kluci již neměli šanci dostat se na přední příčky a bojovali už jen o obhájení 3. místa, což se jim povedlo. Gratulujeme ke třetímu místu i to je hezké a věříme, že vzestupná tendence umístění našich týmů bude pokračovat i budoucí rok. Navíc Jakub Šubrt byl trenéry všech týmů vybrán mezi nejlepších 7 hráčů soutěže.

16.12.2018 4. turnaj mladších žáků
V neděli 16. prosince jsme hostili 4. turnaj ČSVP mladších žáků. Náš tým pokračuje ve skvělých výkonech: postupně jsme přehráli AJ Fezko Strakonice B 20:8, SKP Kometu Brno 9:4 a SK Děčín 9:6 a jako jediný tým jsme v letošním ročníku ještě neztratili ani bod! Děkujeme hráčům, trenérům i fanouškům...
25.11.2018 2. turnaj mladších žáků

Dnes odpoledne se naši mladší žáci vrátili z 3. turnaje, který se konal v Brně. I přes neúčast některých hráčů základní sestavy splnili kluci naše očekávání a bez zaváhání přivážejí plný počet bodů.
Všechny tři zápasy začali kluci velkým tlakem na soupeře, díky kterému si vybudovali velký náskok a tak si mohli zahrát všichni hráči a podílet se na vítězství.
SKS Praha x Kometa Brno 12:1
SKS Praha x AJ Strakonice 14:10
SKS Praha x KVS Plzeň 13:3

12.11.2018 1. turnaj mladších žáků

V sobotu začala sezóna mladším žákům prvním turnajem ve Strakonicích. Tým je složen z hráčů kteří už několik let sbírají zkušenosti i ve starších kategoriích a proto se očekávaly dobré výsledky.
Prvním soupeřem našich borců byl tým z Děčína. Na začátku zápasu, než se kluci rozkoukali, se soupeři podařilo vstřelit gól. 1 minutu a 6 vteřin trvalo než se nepříznivý stav překlopil do rovnováhy a to i díky chycenému pokutovému hodu brankářem Králem. Po zbytek turnaje už žádný soupeř do vedení nikdy nešel. Následně naši chlapci soustředěnou hrou přehráli soupeře v každé čtvrtině a nepřipustili žádné drama. Výrazně k výsledku přispěl Blažej s osmi góly.

SK Děčín x SK Slavia Praha 3:19 (1:3, 0:4, 1:7, 1:5)

Druhým soupeřem byl tým z Plzně. Ale i tento soupeř nedělal našim chlapcům těžkou hlavu a po zápase odcházel s 20 inkasovanými góly.

KVS Plzeň x SK Slavia Praha 2:20 (1:5, 0:4, 1:4, 0:7)

Poslední zápas proti domácímu "B" týmu, který byl hnán spoustou fanoušků kluci zase zvládli skvěle. První gól od soupeře inkasovali až ve druhé čtvrtině, ale do té doby už stihli soupeři šest gólů dát. Gólový zápis našeho týmu nakonec skončil na 16 brankách.

AJ Fezko Strakonice "B" x SK Slavia Praha 4:16 (0:3, 1:5, 1:2, 1:6)

Kromě brankářů na tomto turnaji k výsledkům aspoň jedním gólem přispěl každý z našich chlapců. Na tomto turnaji v bráně nastoupili všichni tři mladí brankáři - Král, Brunclík a Tichý. A i když neměli moc práce, tak předvedli krásné zákroky a výhozy. Držíme palce do dalších turnajů.