SK SLAVIA PRAHA

Výsledky starší žáci 2017/2018

 18.12.2017 druhý turnaj sezóny

O tomto víkendu odehrálo družstvo starších žáku druhý turnaj v letošní sezóně. V prvním zápase nastoupili proti béčku pražského Steppu. Měl to být lehčí zápas, ale kvůli nevyužitému střeleckému potenciálu byl celý zápas velice vyrovnaný. Nakonec jsme díky dobré obraně obdrželi jen dva góly a pár vteřin před koncem se povedlo obnovit třígólový náskok a vyhrát 5:2.

SK Slavia Praha x Stepp Praha 5:2   (1:0, 1:0, 1:0, 2:2)
 
S těžším soupeřem z Hradce Králové nám utekl začátek utkání a po druhé čtvrtině jsme prohrávali o 3 góly. Ve třetí čtvrtině jsme sice dokázali soupeře gólově přehrát, ale v poslední čtvrtině jsme na dobrý výkon ze třetí nenavázali a utkání skončilo 10:5 pro Hradec Králové.
 
SK Slavia Praha x Slavia Hradec Králové 5:10  (0:3, 3:4, 2:1, 0:3)
 
Po druhém turnaji je již tedy jasné konečné umístění jednotlivých týmů v zimní části sezóny. Druhé místo zajistí pražské Slávii účast ve II. lize starších žáků. Gratulujeme a držíme palce do nadcházejících turnajů
 
18.11.2017 první turnaj sezóny

Dnes dopledne zahájili sezónu turnajem v Podolí i naši starší žáci. Do prvního utkání nastoupili proti "béčku" druhého pražského týmu Steppu Praha. Po vlažné první čtvrtce, kdy se kluci nemohli pořádně trefit do brány, přišla druhá, ve které se rozehráli. I díky proměněné přesilové hře a pokutovému hodu končila půlka zápasu pro nás příznivým stavem 6:1. Ve druhé půlce utkání se za přispění všech hráčů nakonec korigoval výsledek na 10:4.

SK Slavia Praha x Stepp Praha "B" 10:4(2:1, 4:0, 2:2, 2:1)

Po aktivním odpočinku, kdy se tým podíval po okolí podolského bazénu, následoval druhý zápas proti Hradci Králové. O poznání těžší zápas naši borci drželi v nerozhodném stavu do konce třetí čtvrtky. Viděli jsme vyloučení, pokutové hody i tvrdou hru. Pak ale zřejmě již začaly docházet síly a hráč s číslem 8 z HK přidal další 4 góly do naší brány. Kluci tento zápas opravdu odmakali a utkání skončilo slušným výsledkem 6:2. Ještě potrénujeme a věříme, že do budoucna jediného střelce HK eliminujeme týmovou hrou.

Sk Slavia Praha x Slavia Hradec Králové 2:6(1:0, 1:1, 0:1, 0:4)

 

 Attention Required! | Cloudflare

One more step

Please complete the security check to access 123Movies

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

Another way to prevent getting this page in the future is to use Privacy Pass. Check out the browser extension in the Firefox Add-ons Store.

Sponzoři

p10 logo           logo-pre-rgb           praha